سه شنبه ٢١ آذر ١٣٩٦
صفحه اصلي > حریم شخصی 
حریم شخصی
 

یک:  قانون نخست

ما هیچگونه اطلاعات شخصی درباره شما را وقتی که از تارنمای ما دیدن می کنید جمع آوری نمی کنیم. مگر آنکه شما به انتخاب خود این اطلاعات را در اختیار ما بگذارید. با این وجود ما اطلاعات خاصی را بطور اتوماتیک جمع آوری کرده و حفظ می کنیم.

دو : چه اطلاعاتی را ذخیره می کنیم؟

آنچه که ما بطور اتوماتیک جمع آوری کرده و حفظ می کنیم، نام قلمروی که شما از آن به اینترنت دسترسی پیدا می کنید، تاریخ و زمانی که به تارنمای ما مراجعه کرده اید، و آدرس اینترنتی تارنمایی که مستقیماً از آن به تارنمای ما پیوند خوردید.

سه : اطلاعات ما چیست؟

ما از اطلاعاتی که کسب می کنیم جهت شمارش تعداد و نوع دیدارکنندگان از صفحات مختلف تارنمای ما و همچنین جهت بهبود قابلیت استفاده از این تارنما برای دیدارکنندگانی چون شما استفاده می کنیم. برخی از اطلاعات شخصی شما، هنگامی که پیام و یا مطلبی را در بخش انجمن ها و یا سایر قسمت های سایت ارسال می کنید، در اختیار عموم قرار گرفته و ممکن است این اطلاعات، خارج از کنترل ما موجب سوء استفاده های احتمالی و ارسال پیام های ناخواسته از سوی دیگران شود.

چهار: اگر برای ما پست الکترونیکی ارسال دارید
ممکن است شما به انتخاب خود اطلاعات شخصی خود را به ما ارائه دهید، به عنوان مثال از طریق پست الکترونیکی به همراه نظر و یا سؤال. ما از این اطلاعات جهت بهبود خدماتمان به شما و یا پاسخگویی به تقاضای شما استفاده می کنیم. گاهی ما پست الکترونیکی شما را به دیگر کارمندان دولت که بهتر قادر به کمک به شما هستند ارسال می کنیم. بجز موارد بررسی های قانونی از طرف نیروهای انتظامی، ما پست الکترونیکی خود را در اختیار هیچ مؤسسه غیر داخلی دیگری نمی گذاریم.

پنج: پیوند با تارنمای دیگر
تارنمای ما پیوندهای زیادی با دیگر مؤسسات، سایتهای مختلف، مؤسسات چندگانه، و مؤسسات خصوصی دارد. هنگامی که شما با تارنمای دیگری پیوند پیدا می کنید دیگر از تارنمای ما خارج شده و مشمول قانون مطالب خصوصی تارنمای جدید هستید.

گزارش تصویری
آخرین خبر ها
شورای اداری شهرستان مهریز در بندرخشک پیشگامان برگزار شد
اطلاعیه درباره بازدید سهامداران از روند پیشرفت پروژه بندرخشک پیشگامان
مجمع عمومی سهامداران بندرخشک پیشگامان برگزار شد
مجمع عمومی سهامداران بندرخشک پیشگامان برگزار می شود
سرمایه گذاری 4هزار میلیاردی در بندرخشک پیشگامان
بهره‌برداری کامل از تقاطع غیرهمسطح در بندرخشک پیشگامان
سازمان اموال تملیکی، انبارهایش را به بندرخشک پیشگامان منتقل کرد
  • عضو کانال تلگرام بندرخشک پیشگامان شوید ..
  • اینفوگرافیک جانمایی کسب وکارهای بندرخشک پیشگامان؛ متشکل از بخش های مختلف در قالب فضای 700 هکتاری
  • معرفی کتاب: بندرخشک، حمل نقل ترکیبی توسعه اقتصادی
  • با فرصت های سرمایه گذاری در بندرخشک پیشگامان یزد آشنا شوید
درباره ما
شرکت پیشگامان توسعه بندرخشک توسعه کوثر یزد عضوی از خانواده بزرگ گروه تعاونی پیشگامان می باشد  که با هدف تاسیس نخستین بندرخشک تعاونی در  ایران راه اندازی شده است. ادامه ...
شبکه های اجتماعی
تماس با ما
دفتر مرکزی: یزد، بلوار شهید بهشتی، ساختمان پیشگامان، طبقه اول، واحد اول تلفن: 18-36294314 (035) نمابر: 36294319 (035) محل اجرای پروژه: استان یزد - کیلومتر 25 بزرگراه یزد - مهریز - کیلومتر 9 جاده اختصاصی
کلیه حقوق این پورتال متعلق به شرکت تعاونی پیشگامان توسعه بندر خشک کوثر میباشد.